February 16
14:30
Brighton & Hove Albion
? - ?
Derby County
17:00
AFC Wimbledon
? - ?
Millwall
19:30
Newport County
? - ?
Manchester City
February 16
15:00
Rotherham United
? - ?
Sheffield Wednesday
17:00
Aston Villa
? - ?
West Bromwich Albion
17:00
Bolton Wanderers
? - ?
Norwich City
17:00
Ipswich Town
? - ?
Stoke City
17:00
Preston North End
? - ?
Nottingham Forest
17:00
Sheffield United
? - ?
Reading
February 16
14:30
Southend United
? - ?
Portsmouth
17:00
Barnsley
? - ?
Wycombe Wanderers
17:00
Bradford City
? - ?
Plymouth Argyle
17:00
Charlton Athletic
? - ?
Blackpool
17:00
Coventry City
? - ?
Walsall
17:00
Fleetwood Town
? - ?
Luton Town
17:00
Gillingham
? - ?
Scunthorpe United
17:00
Oxford United
? - ?
Peterborough United
17:00
Shrewsbury Town
? - ?
Burton Albion
February 16
15:00
Notts County
? - ?
Mansfield Town
17:00
Cambridge United
? - ?
Tranmere Rovers
17:00
Carlisle United
? - ?
Milton Keynes Dons
17:00
Exeter City
? - ?
Bury
17:00
Forest Green Rovers
? - ?
Yeovil Town
17:00
Grimsby Town
? - ?
Cheltenham Town
17:00
Lincoln City
? - ?
Stevenage
17:00
Macclesfield Town
? - ?
Colchester United
17:00
Northampton Town
? - ?
Crawley Town
17:00
Oldham Athletic
Crewe Alexandra
17:00
Port Vale
? - ?
Morecambe
February 16
17:00
AFC Fylde
? - ?
Chesterfield
17:00
Boreham Wood
? - ?
Hartlepool United
17:00
Bromley
? - ?
Maidstone United
17:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Gateshead
17:00
Eastleigh
? - ?
Braintree Town
17:00
FC Halifax Town
? - ?
Aldershot Town
17:00
Harrogate Town
? - ?
Ebbsfleet United
17:00
Havant and Waterlooville
? - ?
Wrexham
17:00
Leyton Orient
? - ?
Maidenhead United
17:00
Salford City
? - ?
Dover Athletic
17:00
Solihull Moors
? - ?
Barnet
17:00
Sutton United
? - ?
Barrow
17:00
Alfreton Town
? - ?
Chorley
17:00
Altrincham
? - ?
Bradford PA
17:00
Ashton United
? - ?
Hereford
17:00
Brackley Town
? - ?
Curzon
17:00
Chester FC
? - ?
Boston United
17:00
Darlington
? - ?
Southport
17:00
FC United of Manchester
? - ?
Guiseley
17:00
Kidderminster Harriers
? - ?
York City
17:00
Leamington
? - ?
Blyth Spartans
17:00
Nuneaton Borough FC
? - ?
Spennymoor Town FC
17:00
Stockport County
? - ?
Telford
17:00
Billericay
? - ?
Eastbourne Borough
17:00
Chelmsford
? - ?
East Thurrock United
17:00
Chippenham Town
? - ?
Hungerford Town
17:00
Concord Rangers
? - ?
Bath City
17:00
Dulwich Hamlet
? - ?
Hemel Hempstead
17:00
Hampton & Richmond
? - ?
Gloucester City
17:00
Slough Town
? - ?
Dartford
17:00
Truro City
? - ?
Oxford City
17:00
Wealdstone
? - ?
St.Albans
17:00
Welling United
? - ?
Torquay United
17:00
Woking
? - ?
Weston Super Mare
February 16
19:00
Cagliari
Parma
21:30
Atalanta
Milan
February 16
16:00
Benevento
Cittadella
16:00
Padova
Foggia
16:00
Carpi
Perugia
19:00
Ascoli
Salernitana
February 16
15:30
Sudtirol
? - ?
Gubbio
15:30
Teramo
? - ?
Monza
15:30
Ssd Vis Pesaro 1898
? - ?
AlbinoLeffe
15:30
Ternana
? - ?
Triestina
17:30
FeralpiSalo
? - ?
Ravenna FC 1913
17:30
Renate
? - ?
Pordenone Calcio
17:30
Vicenza
? - ?
Fermana FC
19:30
AS Giana Erminio
? - ?
Virtus Verona
21:30
Rimini
? - ?
Imolese Calcio
21:45
SS Sambenedettese Calcio
? - ?
Alma Juventus Fano
February 16
14:00
Celta Vigo
Levante
17:15
Rayo Vallecano
Atletico Madrid
19:30
Real Sociedad
Leganes
21:45
Barcelona
Real Valladolid
February 16
17:00
Deportivo La Coruna
? - ?
Gimnastic
19:00
Elche
? - ?
Extremadura
19:00
Real Zaragoza
? - ?
Albacete
21:00
Real Oviedo
? - ?
Alcorcon
21:30
Cadiz
? - ?
Tenerife
February 16
16:30
Schalke 04
Freiburg
16:30
Hoffenheim
Hannover 96
16:30
VfB Stuttgart
RasenBallsport Leipzig
16:30
Wolfsburg
Mainz 05
19:30
Hertha BSC
Werder Bremen
February 16
14:00
1. FC Heidenheim 1846
Hamburger SV
14:00
FC Ingolstadt 04
VfL Bochum 1848
14:00
FC St. Pauli
FC Erzgebirge Aue
14:00
MSV Duisburg
1. FC Union Berlin
February 16
15:00
Hallescher FC
? - ?
Sportfreunde Lotte
15:00
Karlsruher SC
1. FC Kaiserslautern
15:00
Fortuna Köln
? - ?
Eintracht Braunschweig
15:00
Preußen Münster
VfL Osnabrück
15:00
SG Sonnenhof Großaspach
Krefelder FC Uerdingen 05
15:00
SV Meppen
? - ?
Energie Cottbus
February 16
15:00
TSV Havelse
? - ?
VfL Oldenburg
15:00
Oldenburg
? - ?
Hannover 96 II
14:30
FSV Optik Rathenow
? - ?
Bischofswerdaer FV 1908
14:30
VSG Altglienicke
? - ?
FC Oberlausitz Neugersdorf
15:00
Freiburg II
? - ?
FK 03 Pirmasens
February 16
15:00
Borussia Dortmund II
? - ?
SC Wiedenbrück
15:00
Borussia Mönchengladbach II
? - ?
SV Rodinghausen
15:00
ROT Weiss Essen
? - ?
TV Herkenrath
15:00
SC Verl
? - ?
1. Fc Kaan-Marienborn
15:00
SG Wattenscheid 09
? - ?
Bonner SC
15:00
SV 19 Straelen
? - ?
Wuppertal
February 16
18:00
Marseille
Amiens
21:00
Monaco
Nantes
21:00
Angers
Nice
February 16
19:30
AZ Alkmaar
VVV-Venlo
20:45
Heracles
Fortuna Sittard
20:45
SC Heerenveen
PSV Eindhoven
21:45
Vitesse
Willem II
February 16
19:00
Kortrijk
? - ?
Sporting Charleroi
21:00
Oostende
Eupen
21:00
Zulte-Waregem
? - ?
St.Truiden
21:30
Waasland-Beveren
Gent
18:00
OH Leuven
? - ?
Westerlo
21:30
Union St.-Gilloise
? - ?
Roeselare
February 16
17:30
Nacional
Feirense
20:00
Vitoria de Guimaraes
Portimonense
22:30
FC Porto
Vitoria de Setubal
February 16
13:00
Varzim
Benfica B
17:00
CD Cova da Piedade
Penafiel
19:00
Famalicao
Academico Viseu
February 16
17:00
Aberdeen
? - ?
St. Mirren
17:00
Hibernian
? - ?
Hamilton Academical
17:00
Livingston
? - ?
Dundee FC
17:00
Rangers
? - ?
St.Johnstone
February 16
17:00
Alloa Athletic
? - ?
Partick Thistle
17:00
Dunfermline Athletic
? - ?
Inverness CT
17:00
Greenock Morton
? - ?
Ayr United
17:00
Queen of South
? - ?
Dundee United
February 16
17:00
Airdrieonians
? - ?
Brechin City
17:00
Montrose
? - ?
Forfar Athletic
17:00
Raith Rovers
? - ?
Arbroath
17:00
Stranraer
? - ?
Dumbarton
February 16
17:00
Clyde
? - ?
Albion Rovers
17:00
Cowdenbeath
? - ?
Annan Athletic
17:00
Elgin City
? - ?
Stirling Albion
17:00
Peterhead
? - ?
Queen's Park
February 16
21:25
Connah's Quay
? - ?
Edinburgh City
13:00
CSKA Moscow
? - ?
Newcastle United
13:00
FC Liefering
? - ?
FC Wacker Innsbruck
13:00
Mattersburg
? - ?
SK Austria Klagenfurt
13:00
Wolfsberger AC
? - ?
Drava Ptuj
15:00
Admira Moedling
? - ?
Floridsdorfer AC
15:00
Helsingborg
? - ?
Trelleborgs FF
15:00
NK Celje
? - ?
Wolfsberger AC
15:00
Ranheim
? - ?
Kristiansund BK
15:00
Rubin Kazan
? - ?
FC Orenburg
15:30
Sturm Graz
? - ?
Domzale
16:00
Altach
? - ?
TSG Balingen
16:00
Kalmar FF
? - ?
Dinamo Brest
17:30
Stroemmen
? - ?
Stabaek
18:00
GIF Sundsvall
? - ?
Rosenborg
February 16
17:00
FC Nordsjaelland
Hobro
February 16
15:00
AIK
? - ?
Joenkoepings Soedra
15:00
Oergryte IS
? - ?
Norrby
February 16
15:00
Haecken
? - ?
IK Brage
15:00
FC Rosengaard 1917
? - ?
Brommapojkarna
February 16
17:00
Karlstad BK
? - ?
Sirius
17:00
Oestersunds FK
? - ?
Halmstads BK
February 16
17:00
Oerebro
? - ?
GAIS
February 16
14:00
FC Inter
? - ?
FC Lahti
February 16
14:00
SJK
? - ?
RoPS
17:45
VPS
? - ?
KPV
February 16
14:15
EIF
? - ?
FC KTP
19:00
AC Kajaani
? - ?
TPS
February 16
13:00
LASK
SKN St. Poelten
February 16
20:00
Luzern
Lugano
20:00
FC ST Gallen 1879
Thun
18:00
Lausanne
FC Rapperswil-Jona
18:30
Schaffhausen
SC Kriens
20:00
Servette
Wil
February 16
19:00
Panathinaikos
Asteras Tripolis
19:30
PAS Giannina
Atromitos
February 16
15:00
Ergotelis
? - ?
Aoc-Kissamikos
February 16
12:30
Akhisar Belediyespor
Ankaragucu
15:00
Bursaspor
Rizespor
18:00
Fenerbahce
Konyaspor
February 16
12:30
Hatayspor
Adana Demirspor
12:30
Umraniyespor
Balikesirspor
15:00
Altay Izmir
Boluspor
February 16
16:30
Cardiff Met University
? - ?
Llandudno FC
16:30
Newtown
? - ?
Caernarfon
16:30
TNS
? - ?
Barry Town
February 16
17:00
APOEL Nicosia
? - ?
AEK Larnaca
18:00
Enosis Paralimni
? - ?
Pafos FC
19:00
Alki Oroklinis
? - ?
Apollon Limassol
February 16
16:00
Slovacko
? - ?
Karvina
16:00
Pribram
? - ?
FC Fastav Zlin
16:00
Bohemians 1905
? - ?
Sigma Olomouc
18:00
Banik Ostrava
? - ?
Slovan Liberec
February 16
15:00
Trencin
FK Senica
15:00
Nitra
Zeleziarne Podbrezova
15:00
Ruzomberok
Zlate Moravce
15:00
Zemplin Michalovce
SKF Sered
15:00
Zilina
Spartak Trnava
17:00
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovan Bratislava
February 16
16:30
Jagiellonia Bialystok
Wisla Plock
19:00
Zaglebie Sosnowiec
MKS Arka Gdynia
21:30
Korona Kielce
KS Lechia Gdansk
February 16
16:00
Rijeka
? - ?
Hajduk Split
18:30
HNK Gorica
Inter Zapresic
February 16
14:00
Backa Backa Palanka
FK Partizan
15:00
FK Macva Sabac
Mladost Lucani
15:00
Proleter
FK Radnik Surdulica
16:00
Radnicki Nis
Cukaricki
17:00
FK Crvena Zvezda
Vojvodina
February 16
15:00
Debrecen
? - ?
Ferencvaros
18:00
Diosgyori VTK
? - ?
Budapest Honved
18:00
Kisvarda FC
? - ?
Paksi FC
18:00
Puskas FC Academy
? - ?
Ujpest FC
18:00
Haladas
? - ?
Mezokovesd SE
20:30
MTK Budapest
? - ?
Vidi FC
February 16
14:00
AFC Hermannstadt
CS Universitatea Craiova
20:00
CFR Cluj
Astra Giurgiu
12:30
Pofc Botev Vratsa
Vitosha Bistritsa
15:00
Cherno More Varna
PFC CSKA-Sofia
17:30
PFK Botev Plovdiv
Slavia Sofia
February 16
16:00
Hapoel Raanana FC
? - ?
Hapoel Tel Aviv FC
18:00
FC Ashdod
? - ?
Bnei Sakhnin
18:15
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
? - ?
Hapoel Haifa FC
20:30
Maccabi Tel Aviv FC
? - ?
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
February 16
22:10
San Lorenzo
Newells Old Boys
February 17
00:20
Patronato de Parana
Aldosivi
00:20
Gimnasia LP
Defensa y Justicia
02:30
San Martin San Juan
Independiente
22:00
Brown de Adrogue
? - ?
Temperley
22:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Instituto
22:00
Los Andes
? - ?
Agropecuario
22:00
Nueva Chicago
? - ?
CD Santamarina Tandil
February 17
00:05
Sarmiento
? - ?
Mitre Santiago Del Estero
00:30
Atletico de Rafaela
? - ?
Arsenal Sarandi
22:00
Almirante Brown
? - ?
Club Atletico Fenix
22:00
Ca Defensores Unidos
? - ?
ALL Boys
February 16
20:30
AD Sao Caetano SP
? - ?
CA Bragantino
February 17
01:00
Novorizontino
? - ?
Ponte Preta
21:00
Blooming
? - ?
Aurora
22:00
Bolivar
? - ?
Always Ready
23:15
Sport Boys Warnes
? - ?
Guabira
February 16
17:00
Deportes Iquique
Curico Unido
23:30
Universidad de Chile
Cobresal
February 17
02:00
Universidad de Concepcion
Everton CD
22:15
Millonarios
? - ?
Atletico Huila
February 17
00:00
America de Cali
? - ?
Independiente Medellin
00:30
Alianza Petrolera
? - ?
Once Caldas
02:45
Atletico Junior
? - ?
Rionegro Aguilas
February 16
22:00
CD Olmedo
CD America de Quito
February 17
00:15
Universidad Catolica
? - ?
LDU de Quito
02:30
CSD Macara
Barcelona SC
23:45
Sportivo San Lorenzo
? - ?
Deportivo Santani
February 17
01:45
Club River Plate
? - ?
Libertad
20:15
Universidad San Martin
? - ?
CD UT Cajamarca
22:30
Binacional
? - ?
Universidad Cesar Vallejo
February 17
00:45
Carlos A. Mannucci
? - ?
Ayacucho FC
03:00
Sport Huancayo
? - ?
Sporting Cristal
22:00
Juventud de las Piedras
? - ?
Fenix
22:00
Liverpool FC
? - ?
Nacional
22:00
Rampla Juniors
? - ?
Club Atletico Progreso
February 17
00:30
Montevideo Wanderers
? - ?
River Plate
21:30
Deportivo Anzoategui
? - ?
Llaneros De Guanare FC
22:00
Carabobo FC
? - ?
Portuguesa FC
23:00
Caracas
? - ?
Aragua FC
February 17
01:00
Cruz Azul
Santos
03:00
Club Leon
Deportivo Toluca FC
03:00
Uanl Tigres
Necaxa
05:00
CD Guadalajara
Atlas FC
02:00
AD Santos De Guapiles
? - ?
C.S. Cartagines
04:00
Deportivo Saprissa
? - ?
Grecia
21:00
Deportivo Iztapa
? - ?
Club Xelaju
23:00
CSD Municipal
? - ?
Cd Chiantla
February 17
00:00
Guastatoya
? - ?
Deportivo Siquinala
01:00
Coban Imperial
? - ?
CSD Comunicaciones
23:00
CD Marathon
? - ?
CD Motagua
February 17
03:30
Lobos UPNFM
? - ?
Honduras Progreso
February 16
FT
Kawasaki Frontale
Urawa Red Diamonds
February 16
16:00
Jamshedpur FC
FC Pune City
February 16
13:00
Keshla FK
? - ?
FK Sumgayit
15:30
Zira FK
? - ?
FK Neftchi
February 16
14:00
FC Pars Jonoubi Jam
? - ?
FC Nassaji Mazandaran
February 16
10:50
Adelaide United
Western Sydney Wanderers FC
13:00
Perth Glory
Brisbane Roar FC
February 17
08:00
Sydney FC
Central Coast Mariners FC
FT
Sydney FC
Perth Glory
FT
Hienghene Sport
Lae City Dwellers
February 16
19:00
JS Saoura
? - ?
DRB Tadjenanet
February 16
16:00
Ismaily SC
? - ?
Nogoom FC
19:00
El Entag El Harby
? - ?
Al Ahly
February 16
14:00
Kariobangi Sharks
? - ?
Bandari
14:00
Nzoia Sugar FC
? - ?
Chemelil Sugar
15:15
Tusker FC
? - ?
Kakamega Homeboyz
February 16
16:00
Moghreb Athletic De Tetouan
? - ?
Ittihad Tanger
16:00
Mouloudia Club Of Oujda
? - ?
KACM
18:00
Chabab Rif Al Hoceima
? - ?
OCK Khouribga