Sweden - Allsvenskan
July 20
17:00
AIK
Helsingborgs IF
17:00
Oerebro
Falkenbergs FF
19:00
GIF Sundsvall
Haecken
July 21
16:00
IFK Gothenburg
AFC Eskilstuna
16:00
Malmoe FF
Sirius
18:30
IFK Norrkoeping
Oestersunds FK
July 22
20:00
Hammarby IF
Elfsborg
20:00
Kalmar FF
Djurgaarden
Sweden - Superettan
July 16
FT
Vasteraas SK
Joenkoepings Soedra
July 20
17:00
Dalkurd FF
Varbergs Bois
17:00
Degerfors
GAIS
17:00
Brommapojkarna
Norrby
17:00
Syrianska
IK Brage
19:00
IK Frej Taeby
Oergryte IS
July 21
16:00
Mjallby AIF
Halmstads BK
18:30
Oesters IF
Trelleborgs FF
July 16
FT
Degerfors IF
4 - 2
IF Brommapojkarna
July 22
17:00
IF Brommapojkarna
? - ?
Orebro SK
July 17
FT
Kalmar FF
1 - 3
Halmstads BK
July 16
FT
Helsingborgs IF
1 - 1
Osters IF
Sweden - Damallsvenskan
July 20
14:45
IF Limhamn Bunkeflo
? - ?
Djurgardens IF Dff
16:00
Kungsbacka Dff
? - ?
Kristianstads DFF
July 21
15:00
Pitea IF
? - ?
KIF Orebro Dff
15:00
Vittsjo Gik
? - ?
Kopparbergs/Goteborg FC
17:00
FC Rosengard
? - ?
Vaxjo DFF
July 22
20:00
Eskilstuna United
? - ?
Linkopings FC
July 6
FT
Karlslunds IF
Team TG FF
FT
Akropolis IF
Sandvikens IF
FT
BK Forward
Carlstad United
FT
Gefle
Karlstad BK
FT
Rynninge IK
1 - 1
IF Sylvia
July 7
FT
Bodens BK
FC Linkoping City
July 6
FT
Kristianstad FC
Ljungskille SK
FT
Tvaakers IF
1 - 2
Landskrona BoIS
FT
Utsiktens BK
Aatvidaberg
July 7
FT
Oskarshamns AIK
0 - 0
IK Oddevold
FT
IFK Vaernamo
Eskilsminne IF
July 2
FT
Carlstad United
Rynninge
FT
IFK Mora FK
Sandvikens IF
FT
Vinbergs IF
Tvaaaakers IF
July 3
FT
Hittarps IK
Eskilsminne IF
FT
Hoegsaeters GF
Karlstad BK
FT
IFK Lidingoe
Karlbergs BK
Sweden - Cup
May 30
FT
Haecken
AFC Eskilstuna
Sweden - Cup:: group 1
March 2
FT
AIK
1 - 0
Oergryte IS
FT
Joenkoepings Soedra
Norrby
Sweden - Cup:: group 2
March 2
FT
IFK Norrkoeping
AFC Eskilstuna
FT
IFK Vaernamo
Assyriska Turabdin IK
Sweden - Cup:: group 3
March 2
FT
Degerfors
Oesters IF
FT
Malmoe FF
Falkenbergs FF
Sweden - Cup:: group 4
March 4
FT
Hammarby IF
Dalkurd FF
FT
Varbergs Bois
Eskilsminne IF
Sweden - Cup:: group 5
March 2
FT
Haecken
Brommapojkarna
FT
IK Brage
FC Rosengaard 1917
Sweden - Cup:: group 6
March 3
FT
Halmstads BK
Karlstad BK
FT
Oestersunds FK
Sirius
Sweden - Cup:: group 7
March 3
FT
Djurgaarden
Elfsborg
FT
IK Frej Taeby
Hassleholms IF
Sweden - Cup:: group 8
March 3
FT
GAIS
Nykoping BIS
FT
Oerebro
IFK Gothenburg